Laud MyFlow Office elektriliselt reguleeritav

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Ergonoomiline ja stiilne tootesari MyFlow on tänu oma hubasusele sobilik nii kontorisse kui ka kodusesse keskkonda.

Laud MyFlow Office on silmapaistvalt kauni disainikeelega mitmeotstarbeline laud nii avatud kontorisse, koosolekuruumi kui ka koju. Laua ümarad servad ning metallist jalad annavad välimusele väljapeetud stiili. Tegu on ergonoomilise lauaga nii paberite täitmiseks, sülearvutiga töötamiseks kui ka kohtumisteks.

Minimalistlikult stiilne laud MyFlow Office on lihtsa nupulevajutusega reguleeritav kõrgemaks või madalamaks – sõltuvalt istumisekõrgusest või soovist hoopis püsti seistes tööd teha. Kui tundidepikkusest istumisest hakkab keha väsima, siis vahelduseks seistes tööd teha aitab energial taas liikuma hakata. Lisaks on laud varustatud USB- ja arvutilaadimispesaga. Laua all asuv kaablirenn teeb üldilme puhtamaks ja hoiab juhtmed korrapäraselt koos. Laua voolujooneline disain on inspireeritud ümaratest kivi vormidest.

Kuna kaugtöö vorm on saamas üha igapäevasemaks nähtuseks ning paljud ettevõtted võimaldavad tööd teha ka kodus, siis MyFlow sarja tooted on tänu oma hubasusele sobilikud ka kodusesse keskkonda. Laiaulatuslik MyFlow sari koosneb kümnetest erinevatest toodetes, mis võimaldavad sadu variatsioone. Näiteks avatud kontorisse vali laua juurde ka esipaneel MyFlow, et saaksid segamatult tööle keskenduda.

Valikus on ka klassikaline laud MyFlow Meeting.

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055