Fotod on illustratiivsed.

Laud MyFlow Office elektriliselt reguleeritav

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Ergonoomiline ja stiilne tootesari MyFlow on tänu oma hubasusele sobilik nii kontorisse kui ka kodusesse keskkonda.

Laud MyFlow Office on silmapaistvalt kauni disainikeelega mitmeotstarbeline laud nii avatud kontorisse, koosolekuruumi kui ka koju. Laua ümarad servad ning metallist jalad annavad välimusele väljapeetud stiili. Tegu on ergonoomilise lauaga nii paberite täitmiseks, sülearvutiga töötamiseks kui ka kohtumisteks.

Minimalistlikult stiilne laud MyFlow Office on lihtsa nupulevajutusega reguleeritav kõrgemaks või madalamaks – sõltuvalt istumisekõrgusest või soovist hoopis püsti seistes tööd teha. Kui tundidepikkusest istumisest hakkab keha väsima, siis vahelduseks seistes tööd teha aitab energial taas liikuma hakata. Lisaks on laud varustatud USB- ja arvutilaadimispesaga. Laua all asuv kaablirenn teeb üldilme puhtamaks ja hoiab juhtmed korrapäraselt koos. Laua voolujooneline disain on inspireeritud ümaratest kivi vormidest.

Kuna kaugtöö vorm on saamas üha igapäevasemaks nähtuseks ning paljud ettevõtted võimaldavad tööd teha ka kodus, siis MyFlow sarja tooted on tänu oma hubasusele sobilikud ka kodusesse keskkonda. Laiaulatuslik MyFlow sari koosneb kümnetest erinevatest toodetes, mis võimaldavad sadu variatsioone. Näiteks avatud kontorisse vali laua juurde ka esipaneel MyFlow, et saaksid segamatult tööle keskenduda.

Valikus on ka klassikaline laud MyFlow Meeting.

Lae alla MyFlow tooteleht siit: MyFlow_catalogue_2022_EST

Tehnilised andmed:

Kõrguse reguleerimise vahemik: 63 – 128 cm

Kandevõime ühtlaselt jaotatuna: 100 kg

Tõstevõime ühele jalale: 80 kg

Müratase <50 dB

Laua tõusukiirus: max. 38 mm/sek

Elektrikulu tööhetkel: 150 W jala kohta

Elektrikulu ooterežiimil: 0.3 W

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055