Fotod on illustratiivsed.

Komplekt Sandkorn

2 287,00 1 829,60

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Pole tähtsust, kas eelistad hommikuti üksi terrassil kohvi juua või hoopis õhtuti külalistega maast ja ilmast jutustada – diivan Sandkorn loob mugava olemise!

Klassikaline rotangstiilis mööbel on saanud kaasaegselt puhtad ja selged jooned ning tulemuseks ongi lopsakate istmepatjadega nägus diivan Sandkorn. Tänu tehislikule materjalile püsib rotang kaunis aastaid, vajamata seejuures suuremat hooldust, kui lihtsalt aeg-ajalt niiske lapiga pühkimist või harjamist pehme harjaga. Pärast hooaja lõppu säilita mööbeö aga kuivas ja soojas siseruumis.

Heledat tooni istmepadjad on valmistatud olefin-kangast, mis on just sobilik õues kasutamiseks. Paiguta tooli juurde mõni kohvilaud või sobita sama sarja tugitoolide juurde. Hubase ja maalähedase tunnetuse loob diivan Sandkorn pruunikas rustikaalne värvitoon.

Komplekti kuulub 2,5-kohaline diivan ja kaks tugitooli. Tugitooli ja diivani istumiskõrgus on 46 cm.

Diivani mõõdud: 190 x 89 x 90 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tugitooli mõõdud: 90 x 89 x 90 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055