Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Diabolo

108,00 91,80

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Ruumile hubasust loovad meeleoluvalgustid on trendikad hooajast hoolimata. Omanäoline ning stiilne lauavalgusti lisab särava aktsendi alati ka ruumi interjöörile tervikuna. Väiksemaid disainvalgusteid saab kasutada lisaks olemasolevatele näiteks aknalaual, riiulil, põrandal, öökapil, laual – lase vaid fantaasial lennata! Laualamp Diabolo on modernne lauavalgusti, mis muudab heledaks ka toa pimedamad sopid.

Mõnusasse valguslahendusse investeerimist ei tasuks kunagi alahinnata. Hubases ning mahedas valguses rahuneb ka meie meel ning suudame pärast väsitavat tööpäeva paremini lõõgastuda ning tegeleda oma lemmiktegevustega. Interjööri kujundades tasub alati lähtuda ka esteetilisest naudingust – ning seda laualamp Diabolo kindlasti pakub!

Modernse lauavalgusti Diabolo disainis on tõelist omapära: kokku saavad klassikaline voolavus ja moderne minimalism, mis moodustavad huvitava ning meeldejääva tervikpildi. Laualamp Diabolo sobitub nii elu- kui magamistoa kapile.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055