Fotod on illustratiivsed.

Sahtlitega vitriin Saaristo 60 / 1 uksega

1 012,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Sahtlitega vitriinkapp Saaristo ühendab endas looduslähedase disaini, parima kvaliteedi ja funktsionaalsuse.

Kui Sa soovid, et kodu oleks sisustatud kvaliteetselt ja kaasaegselt, ent siiski kummardusega loodusele, on Saaristo mööbliseeria sinule mõeldud. Sahtlitega vitriinkapp Saaristo on minimalistliku joonega, mis rõhutab esipaneeli erakordset ja kordumatut disaini. Kapi vitriin võimaldab esile tuua kauneid ja olulisi esemeid, sahtlitesse saab paigutada muu tarviliku. 

Sahtlitega vitriinkapp Saaristo võib olla teie kodu unikaalseks pärliks, samas võite Saaristo sarja esemeid ka kogu oma elamises kasutada. Nea Vikströmi disainitud mööbel on inspireeritud aja kulgemisest ja looduslike materjalide naturaalsest kulumisest põhjamaiste tuulte ja vihmade käes. Saaristo tootesarjast leiad lisaks laia valiku kappe, kummuteid ja vitriine, millest luua just sinu kodule sobivaim kombinatsioon.

Kvaliteetsete Saaristo toodete loomisel on kasutatud parimaid materjale. Vitriinkapi kasutamise muudab nauditavaks see, et uks ja sahtlid avanevad ning sulguvad pehmelt ja hääletult. Karkassi materjalina on kasutatud MDF-i, vitriini vaheriiul on klaasist. Minimalistlikus stiilis lisadetailid on tagasihoidlikku alumiiniumitooni.

Sahtlitega vitriinkapp Saaristo on mõõduga 60x47x164 cm (laius x sügavus x kõrgus) ning sobitub hästi igasse ruumi nii linlikus korteris kui maakodus!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055