Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Soio

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Envy Lighting

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Elegantsus ja naturaalsus võivad käia käsikäes!

Aksessuaarid loovad terviku – kujunda ruum omapäraste valgustitega, mis annavad ka valgust. Laualamp Soio disaini silmapaistvad elemendid annavad sellele lambile elegantse stiili. Klassikaline ümar kangast kuppel ning kuldne metallraam on oskuslikult tasakaalustatud. Valgusti jalaks on aga naturaalsest puidust element.

Kui vajad ruumi soojust ja stiili üheaegselt, siis paiguta sinna laualamp Soio. See sobib eriti hästi just magamistuppa kui ka kontorilauale.

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda, täites selle hubasuse ja valgusega!

Mõõdud: 30 x 51 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055