Fotod on illustratiivsed.

Tugitool Flex S

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kas igatsed oma koju või kontorisse soliidset, voolujoonelist ja äraütlemata mugavat tugitooli, mis on ühtlasi ka stiilne täiustus ruumi sisekujundusele? Kui vastasid jaatavalt, siis Flex S tugitool on ideaalne valik!

Tugitoolil ja tugitoolil võib olla suur erinevus. Flex S tugitool on soliidne, elegantne, voolujooneline ja stiilne. See on võrratu toestusega, mis teeb tugitoolis istumisest omaette rikastava elamuse. Stabiilsel ringjalal seisvale Flex S tugitoolile lisab erilisust kiikumismehhanism. Mis võikski olla parem, kui kergelt kiigutades lasta mõttelend valla või sukelduda hea raamatu tegevustikku?

Flex S tugitool on Flex tugitoolide sarja soliidseima välimusega toode. Kombineerides Flex sarja erinevaid tugitoole lood oma koju või kontorisse läbiva stiiliga terviklahenduse! Tutvu ka käetugedeta Flex Y tugitooli omadustega.

Flex S tugitoolile saad valida kattematerjaliks naha või tekstiili. Valikus on palju erinevates toonides kattematerjale, seega palun vaata pilte ja vali oma interjööri sobivaim! Käetoed saad valida naturaalsest kasest, pöögist, mustad või valged. Väljatoodud “hind alates” on antud tekstiilist kattematerjalile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja käetoe valikust.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055