Fotod on illustratiivsed.

Taburet Roope

128,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Taburet on taas moes!

Tänapäeval hinnatakse kõrgelt ruumikasutuse efektiivsust ja mööbli funktsionaalsust. Teinekord tuleb pisemat mõõtu ruumides olla loominguline, et kõik vajalik ka visuaalselt nauditavalt koju ära mahuks. Hea viis ruumi kokku hoida on klassikaliste söögitoolide asemel valida taburet.

Taburetid on nutikad mööbliesemed, mida saab vajadusel teineteise peale laduda ja laua alla lükata, kasutada kõrgete riiuliteni ulatumiseks või hoopis laheda lauana, millel õitsevaid taimi eksponeerida. Taburetid leiavad kasutust absoluutselt igas majapidamises ja toas, näiteks muudavad taburetid muudavad väikelapse toa vahvalt täiskasvanulikumaks.

Taburet Roope on põhjamaise disainiga. Selle istmeala kaunistab tabureti jalgadest kokku voolav mosaiik. Taburetil Roope on mitu erinevat värvikombinatsiooni, mille seast saad valida oma kodu interjööriga ideaalselt sobituva funktsionaalse disainieseme. Kase massiivpuidust valmistatud virnastatav taburet Roope on modernne versioon klassikalisest taburetist

Kodu sisustades on oluline end ja lähedasi ümbritseda naturaalsete materjalidega. Sinu ja sinu lähedaste heaolu on tihedalt seotud keskkonnaga. Taburet Roope on toodetud ökoloogilistest materjalidest ning keskkonnateadlike tehnoloogiatega.

Tabureti mõõdud on 34x34x42 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Värv

Naturaalne kask, Naturaalne kask+must, Naturaalne kask+tamm, Naturaalne kask+valge, Valge kask, Valge kask+tamm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055