Laud Ahoi / suurem / erinevad värvid

278,00 236,30

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

Viimase 30 päeva madalaim hind: 222,40

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Eestis välja töötatud ja toodetud laud Ahoi on põhjamaise disainiga ning loodud lastele mõeldes. Rõõmus ja tervisesõbralik laud Ahoi on täiuslik töökoht pere noorematele liikmetele. Silmapaistva kujunduskeelega lauda saab kasutada ka mujal kui lastetoas – see sobitub hästi noorusliku disainiga kodu diivani- või abilauaks.

Laua Ahoi autoriks on tööstusdisainer Meelis Unt. Põhjalikult läbimõeldud funktsionaalsused, materjalivalik ja viimistlusained on põhjuseks, miks kasutajad seda lauda kiiresti armastama hakkavad. Naturaalne kasevineer on käe all mõnus ning lapsesõbralikud peitsid-lakid ka kõige väiksematele ohutud. Tänu spetsiaalsele lakikihile on laua pinda hõlbus puhastada.  

Suurema laua Ahoi mõõt on 80×75,5×59 cm (laius x sügavus x kõrgus) ning see on sobiv lapsele pikkusega 119-142 cm. Lauda saab hästi kombineerida ka veidi madalama lauaga, mis sobib pisematele lastele. Vastavalt oma eelistustele saab klient valida kas üleni valgeks peitsitud laua või värvirõõmsa kombinatsiooni valgest ning kollasest, rohelisest või oranžist.

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055