Fotod on illustratiivsed.

Söögilaud Cleveland

580,00 493,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: House Nordic

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tiigipuu aegumatu elegants sinu terrassil – see on söögilaud Cleveland!

Ümara lauaplaadiga laud Cleveland on disainitud lippidest, meenutades päikesekiiri. See ümaravormilisedmetalljalgadega laud toob päikest ja rõõmu suvistele pidustustele. Tänu suurele ja ümarale vormile mahutab laud enda ümber istuma mugavalt ka neljase seltskonna.

Vali juurde näiteks klassikalised tiigipuust toolid või metallraamil punutud rotangist istumisalused – ja saadki tulemuseks elegantselt kauni paiga, kus perekeskis hommikusööke nautida või sõpradega suve tähistada.

Tiigipuust lauda Cleveland on soovitatav puhastada niiske lapiga. Tiigipuu ise otseselt erihooldust ei vaja, kuid soovi korral võib seda töödelda spetsiaalselt selleks ettenähtud vahendiga. Töötlemata tiigipuu muutub aja jooksul hallikamaks, andes sellele iseloomuliku ilme, mis võib olla ka stiililiselt taotluslik.

Mõõtmed: 130 x 74 cm (diameeter x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055