Fotod on illustratiivsed.

Tugitool Forto nahaga

1 548,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja: Bellus

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Me kõik oleme tuttavad tundega pärast pikka päeva, mil tahaks lihtsalt jalad seinale visata ja veidi aega lösakil olles mõtteid mõlgutada. Võib-olla paned isegi lemmiksarja telerist mängima, et lõõgastusmoment oleks täiuslik. Taolist luksust on hea nautida Forto tugitoolist.

Reguleeritav tugitool Forto on ühe lihtsa nupulevajutusega muudetav lõõgastavaks lamamistooliks. Individuaalsust lisab võimalus valida erinevate tugitooli asendite vahel – toestatud lamav olek või ainult jalgu toestatult kõrgemale tõstev olek.

Praktiline tugitool on hea valik ka näiteks teismelise tuppa, mis lisaks riidekuhja mugavale hoiustamisele, võib teinekord osutuda kasulikuks lisavoodiks sõbra majutamisel. Forto tugitool oleks kontori keskkonnas tõeline tõmbenumber – peaasjalikult oma suurepäraste lõõgastavate omaduste poolest.

Stabiilne kroomitud metalljalg hoiab tugitooli vankumatult paigalt, sõltumata sellest, millise tuhinaga tugitooli rüppe langed.

Klassikalise konjakitooni nahaga tugitool Forto on puhkehetkedeks loodud! Antud hind kehtib pildil toodud tugitoolile nahaga Torello 23.

Mõõdud: 78 x 73 (144) x 109 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055