Fotod on illustratiivsed.

Vaip Kashmir Multi 183 x 278 cm

2 385,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja: Bargi

Laos

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Vaip Kashmir on luksuslik käsitööna valminud põrandakate, mis täidab ruumi elegantse klassikaga, mis püsib läbi kümnendite väärikas ja hinnaline.

Vaip Kashmir disainis kasutatakse Pärsia ja Islami traditsionaalseid motiive, kuid võib esineda ka kohalikke mõjutusi. Enimlevinud motiiv Kashmir vaipadel on elupuu, muu hulgas ka jahistseenid, linnud-loomad ja ajaloolised teemad. Värvide tonaalsus võib erineva laias spektris. Kashmiris valmistatud vaibad on väga hinnatud just tänu siidilõngade värvimisesele mineraalvärvidega.

Käsitööna valminud vaip Kashmir on jalge all tõeliselt luksuslik ja pehme ning kaunistab kodu aegumatu klassikaga. Võib isegi öelda, et vaip Kashmir on lausa kunstiteos!

Sisusta oma kodu kvaliteetse siidist käsitöövaibaga, mille saad paigutada eraldiseisvana diivani või tugitooli ette või hoopis hoopis ühenda selle abil erinevad mööbliosad. Vaip loob ruumist tervikliku ja ühtselt hubase keskkonna, milles on hea olla. Paiguta vaip Kashmir  ükskõik, millisesse ruumi kodus, sest see muudab elutoa elavaks ja magamistoa hubaseks.

Vaip Kashmir on valmistatud vaid kõige kvaliteetsematest materjalidest.

Kõrgus: 5 mm

Päritolu: Kashmir

Mõõdud: 183 x 278 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055