Fotod on illustratiivsed.

Kandiklaud Turin

162,00166,00
137,70141,10

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Täispuidust kandiklaud Turin on üks neid esemeist, mis teeb elu lihtsamaks!

Hästi läbimõeldud lauakeses on kohtunud väärt meistrite töö ja looduse ilu. Paiguta kandiklaud Turin kõrvale tool ning nende alla väike vaibake ja oledki hubase istumisnurga loonud!

Naturaalsest tiigipuust laud Turin on nutikalt kokkuklapitav laud, mille pealmine laua osa on ühtasi ka kandik. Nii saad köögis ettevalmistatud maitsvad söögid ja värskendavad joogid ühe korraga kandikut kasutades terrassile või saunamajja tuua – pole vahet, kas naudid hommikul üksi päikesetõusu või kostitad külalisi. Laua puidust pind on töötlemata. Seda võib õlitada või peitsida, kui on soov tooni erksust pikemalt algsena säilitada. Naturaalsed materjalid sinu kodus on head nii sinu tervisele kui ka loodusele meie ümber.

Kandiklauda saab hõlpsasti vastavalt vajadusele liigutada või lisada suurema seltskonna puhul muu terrassimööbli juurde. Lauaplaati ümbritseb servades on kõrgenatud äär, et asjad püsiksid kenasti paigal. Tänu aasadele saab abilauda aga mugavalt ringi paigutada. Tänu mõõdukale suurusele sobib Turin nii terrassile kui ka väiksemale rõdule või laiemale trepimademele ja ka saunamajja.

Täispuidust kandiklaud Turin toob koju mõnusa puhkusemeeleolu. Valikus on madalam ja kõrgem kandiklaud.

Mõõdud: 70 x 40 x 74 cm või 70 x 40 x 53 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Suurus

kõrgus 53cm, kõrgus 74cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055