Fotod on illustratiivsed.

Kast Lelu

133,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kui sa oled tüdinud sellest, et pere noorimate lelud jäävad pidevalt jalge alla ega leia kusagil oma õiget kohta, siis lustakas ning stiilne kast Lelu on mõeldud just sulle! Kihvt ning omanäolise disainiga kast sobib kasutamiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele ning sobib tõepoolest igasse tuppa.

Disainer Meelis Undi loodud moodulkastid on ühtaegu stiilne ning praktiline täiustus mistahes majapidamisse – pole vist kodu, kuhu ei koguneks asju! Kast on valmistatud naturaalsest ning vastupidavast kasevineerist. Viimistluses on kasutatud lastele sobilikke töötlemisvahendeid, mis võimaldavad kaste kergesti puhastada.

Kelmikaid lelukaste leidub meie tootevalikus mitut erinevat tooni – huvi korral küsi julgesti lisainfot! Kast Lelu on ideaalselt kombineeritav samuti Isku tootevalikusse kuuluva moodulkastiga Kann.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055