Fotod on illustratiivsed.

Sahtlikapp Color / 45x47x83 cm

277,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Sa vajad praktilist, kestvat, kergesti puhastatavat sisustust töö- või lastetuppa? Mööbliseeria Color on just säärane – ning tänu disainer Nea Vikströmile on see lisaks veel ka nägus ja rõõmsavärviline. Color peresse kuuluv nelja sahtliga asjalik, kvaliteetne ja mahukas sahtlikapp on korra hoidmisel su paremaks käeks pikki aastaid.

Vastavalt oma värvieelistustele saad just sina anda sahtlikapile lõpliku välimuse. Kas valid lihtsa valge, turvalise musta, hõõguva punase või hoopis jõulise sinise tooni? Kui soovid, saad luua ka mängulise terviku kasutades erinevatel Color sarja esemetel erinevaid värve. Kuna kapi korpus on valge, mõjuvad kõik toonid helgelt ja sobivad omavahel hästi kokku.

Sahtlid on varustatud matthõbeda tooni laiade mugavate käepidemetega. Sama hõbedane toon kordub ka ümmargustel tugevatel metalljalgadel. Luues praktilist terviksisustust küsi kindlasti lisainfot ka muude erinevate Color sarja kaudade, kummutite ja sahtlibokside kohta!

Nelja sahtliga sahtlikapi Color mõõt on 45x47x83 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055