Fotod on illustratiivsed.

Tool Emma

272,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Julgus ning oskus eristuda on tänapäeval edu saavutamise üks alustalasid. Mida rohkem on maailmas inimesi, seda suurem on soov ning vajadus tunda end erilisena, olla märgatud, et mitte massis kaduma minna! Õnneks on möödas ajad, mil (ka mööbli-) moemaailmas pidi kõndima vaid üht joont mööda. Käes on ajastu, kus võid teha, mida hing iganes ihkab!

Tool Emma võiks olla just sellise vabaduse tunde sümboliks. Indigovarjundiga sinine haarab silmi, köidab meeli ning võlub oma pealtnäha aimamatu istumismugavusega. Kergelt futuristliku joonega tool kannab justkui nooruse vabaduse hõngu, mis teeb selle iseäranis noorte tudengite ning alles oma esimest kodu sisustavate perede seas populaarseks tooteks.

Visuaalselt kaasahaarav tooli jalgade konstruktsioon toetab mugavat istumisalust ning seljatuge. Tooli kattematerjal on pehme, ent vastupidav. Stiilse ning minimalistliku disainiga üldilme võimaldab tooli Emma kasutada ka avalikus ruumis. Emma lubab sul olla loov ning mänguline!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055