Fotod on illustratiivsed.

Töötool Muvman

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Töötool Muvman on sinu kodukontoris midagi erilist! Aktiivselt istumiseks mõeldud kontoritoolid on sisustusmaailma uus, kiirelt populaarsust koguv trend. Kui soovid ajaga kaasas käia ning hoida oma keha pidevas liikumises ka töötamise vältel, on töötool Muvman loodud täpselt sulle!

Tundide kaupa paigal istumine väsitab ka kõige treenituma ning vastupidavama keha. Muvmani ettekallutatud jalg ning selle liikuv mehhanism sunnivad toolil istujat oma keha loomulikul moel liigutama ning hoidma seeläbi õiget rühti. Aktiivne istumine ning pidev asendi korrigeerimine vähendavad ka võimalust seljavalude tekkeks ning istumisest tulenevateks terviseriskideks.

Muvman kontoritooli istme materjaliks on kõrgekvaliteediline, kergelt hooldatav ning hingav mikrokiudkangas. Võimalik on tellida kas musta, halli, rohelist või sinist värvi iste, samuti saab valida musta ning halli tooliraami vahel. Loo julgelt just oma maitsele vastav kodukontori interjöör!

Tool Muvman on saadaval kas standardkõrgusega 51-84 cm või erimõõdus HIGH-kõrgusega 60-93 cm.

Saada meile oma soov ning teeme sulle parima pakkumise!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055