Fotod on illustratiivsed.

Töötool Still s2 35n Must

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Töökeskkond on äärmiselt oluline tagamaks, et ka pärast pikka tööpäeva jaguks energiat pere ja sõpradega kvaliteetaaja veetmiseks. Ergonoomilisus ja mitmekülgsus on töötooli puhul esmatähtsad, et muuta igapäevane töötegemine lihtsamaks. Kui väärtustad modernset disaini ja kvaliteeti, siis Still s2 35n Must on parim valik!

Kuna inimesed seostavad visuaalselt ja tunnetuslikult esemeid ja situatsioone, siis kontorisse õige töötooli valimine on ülimalt tähtis ka selleks, et luua töine meeleolu.  Töötool Still disainis on oskuslikult kombineeritud klassikaline siluett ja kaasaegne disain. Selle istmeosa on pehme polsterdusega ning kõrge seljatugi pakub ideaalset toestatust ja äärmiselt mugavat istumisaset. See tool on kahtlemata soliidne valik igas stiilis interjööriga kontorisse!

Kvaliteetne töötool Still kätkeb endas olulisi funktsionaalseid valikuid. Istme all asuv kang võimaldab hõlpsasti reguleerida tooli kõrgust ning istmeosa kiikuvust. Nõnda saad aeg-ajalt tööasendit muuta, et keha ei väsiks ning vaim püsiks ärksana. Mustast plastikust ristjalg on varustatud viie rullikuga võimaldades mugavalt muuta selle asukohta. Reguleeritava kõrgusega peatugi on pikema istuja jaoks tõeline elupäästja!

Tool on varustatud 3D käetugedega, mis on valmistatud materjalist, mis on naha vastas pehme ja mugav. Käetugede asendit on võimalik muuta 15.5 cm külgsuunas, 6 cm ette-taha ja 10 cm vertikaalselt. Tool on kaetud musta Fighter kangaga.

Vaata lähemalt töötooli kasutust tutvustavat videot:

 

Töötool Still tootekaart (ENG) on siin.

 

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055