Fotod on illustratiivsed.

Töötool Still S2 25

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Töökeskkond on äärmiselt oluline tagamaks, et ka pärast pikka tööpäeva jaguks energiat pere ja sõpradega kvaliteetaaja veetmiseks. Ergonoomilisus ja mitmekülgsus on töötooli puhul esmatähtsad, et muuta igapäevane töötegemine lihtsamaks. Kui väärtustad modernset disaini ja kvaliteeti, siis Still s2 29 on parim valik!

Kuna inimesed seostavad visuaalselt ja tunnetuslikult esemeid ja situatsioone, siis kontorisse õige töötooli valimine on ülimalt tähtis ka selleks, et luua töine meeleolu.  Töötool Still disainis on oskuslikult kombineeritud klassikaline siluett ja kaasaegne disain. Selle istmeosa on pehme polsterdusega ning kõrge seljatugi pakub ideaalset toestatust ja äärmiselt mugavat istumisaset. See tool on kahtlemata soliidne valik igas stiilis interjööriga kontorisse!

Kvaliteetne töötool Still kätkeb endas olulisi funktsionaalseid valikuid. Istme all asuv kang võimaldab hõlpsasti reguleerida tooli kõrgust ning istmeosa kiikuvust. Nõnda saad aeg-ajalt tööasendit muuta, et keha ei väsiks ning vaim püsiks ärksana. Ristjalg on varustatud viie rullikuga võimaldades mugavalt muuta selle asukohta. Reguleeritava kõrguse ja kaldenurgaga peatugi on pikema istuja jaoks tõeline elupäästja!

Still S2 25 on varustatud kvaliteetse S2 sünkroonmehhanismiga ja mitmekülgsete reguleerimisfunktsioonidega, tagades kasutajale hea istumisergonoomika ja istumismugavuse. Mudel Still S2 25 on varustatud peatoega. Valikus on 6 käetoe varianti.

Materjalid:

Istumisosa: lai valik kangaid ja nahkasid

Seljatugi: polsterdatud kangas või nahk

Ristjalg: Must või hall plastik; alumiinium.

Rattad: kõvad – must; poolpehme – must, hall või alumiinium

Taldmik: must

Mõõdud:

Istumisosa: 470 x 480 mm; istumissügavuse reguleerimisvahemik kuni 100 mm; istumiskõrguse vahemik 400-510 mm

Seljatugi: 440 x 560 mm

Peatugi: 170 mm kõrge

Ristjalg: Ø 670 mm

 

Vaata lähemalt töötooli kasutust tutvustavat videot:

 

Töötool Still tootekaart (ENG) on siin.

 

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055