Fotod on illustratiivsed.

Abilaud Jumbo

94,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tahaksid mugavuse uuele tasemele viia? Siis on abilaud Jumbo sinu jaoks!

Kujutle end telerist jälgimas tulist spordivõistlust, kuid kohvitass või karastusjook on eemal diivanilaual. Mäng on nii põnev, et sellelt ei saa sekundikski silmi tõsta. Just sellistel puhkudel tuleb appi abilaud Jumbo, mis on üks nutikamaid lahendusi sisustuses. Volditav puidust alus toimib kui väike lauake, milel saab asetada ükskõik millisele diivanile või tugitooli lamedale käetoele.

Abilaud Jumbo saab kokku voltida pooleks või hoopis suurelt diivanile laiali laotada, et tekitada lisa toetuspinda ka näiteks krõpsukausi ja muude snäkkide jaoks. Mugavad olemised oma pere ja lähedastega või hoopis üksi on nüüd koos abilauaga Jumbo veelgi lihtsam!

Üllata näiteks oma lähedasi nädalavahetuse hommikul neile voodisse kohvi ja pannkooke viies: serveeri hommikusöök pooleks murtud abilaual, mis toimub ka kui kandik.

Puidust abilaud Jumbo on saadaval mitmes eri värvitoonis: valge, must ja tamm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055