Fotod on illustratiivsed.

Aktiivtool UPis1

239,00
191,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tänapäevased tehnoloogilised ja disaini lahendused annavad üha suurema vabaduse – nii ka kontorite sisustus!

Aktiivtool UPis1 on kaasaegse disainijoonega tool nii kontorisse, õppeasutustesse kui ka koju õppimiseks või hobidega tegelemiseks. Tänu laiale kõrguse reguleerimisvahemikule sobib tool nii lastele kui ka täiskasvanutele igasuguses kõrguses laua taha. Lisaks ei pea muretsema, et laps toolist “välja kasvaks”.

Ergonoomiline aktiivtool UPis1 annab sellel istujale tõelise vabaduse! 360-kraadiline liikumisvõimalus teeb sellest ideaalse istumisaluse ükskõik millega tegelemiseks: tee laua taga arvutiga tööd, korralda meeskonnaga ajurünnak, joonista või lahenda koolitöid, õmble või mängi mõnd pilli. Tooli on võimalik lihtsa liigutusega sättida istuja järgi sobivasse kõrgusesse – istu sellel nagu tavapäraselt toolil või kasuta seda hoopis toena poolpüstises asendis. Tänu toolijala kumerale põhjale hoiab see keha pidevalt aktiivsena töös ning parandab seeläbi energiaringlust ning aktiveerib väikeseid siselihaseid.

Minimalistliku disainiga toolil on kelmikas punane aas, mis on lisaks kõrguse reguleerimisele ka stiilne disainelement. Aktiivtool UPis1 istumisosa ning jala alumine osa on kummist, tagades hea haarduvuse ega kriimusta põrandat (siiski on soovitatav hoida põrand puhas liivast jms). Kvaliteetne ja vastupidav aktiivtool UPis1 on valmistatud peamiselt taaskasutatud materjalidest.

Aktiivtool UPis1 on valikus erinevas värvitoonis: must, valge, kollane, helesinine, helepunane ja punane.

Kõrguse reguleerimisvahemik on 45-63 cm, laste mudelil 37-49 cm. Huvi korral küsi rohkem infot laste tooli kohta!

Mõõdud: 33 x 45 cm (läbimõõt x kõrgus)

 

Värv

UPis1 helepunane, UPis1 kollane, UPis1 must, UPis1 punane, UPis1 sinine, UPis1 valge

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055