Fotod on illustratiivsed.

Töötool Tagia

641,00 544,85

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Tronhill

Viimase 30 päeva madalaim hind: 641,00

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Üks tänaseid suuremaid elustiilimuutusi on kodukontoris töötamine. Kui töö ei eelda pidevat vahetut suhtlust ega ühe koha peal olemist, saab igaüks ise valida töötamiseks sobiva koha. Alguses võib sülearvutiga diivanil töötamine näida mugava lahendusena, ent sellega võite teha karuteene oma kehale. Seepärast kuulub kvaliteetne töötool kuulub igasse efektiivsesse kodukontorisse!

Töötooli Tagia näol on tegemist uue põlvkonna töötooliga. Tooli kõrgust saab reguleerida gaasiamortisaatoriga, võrk-seljatugi toestab keha parimal viisil ning samal ajal laseb seljal hingata. Toolile lisavad kasutamismugavust käe- ning peatugi. Just sinu keha vajadusi järgiv töötool tagab õige kehahoiaku ning ennetab lihaspingete tekkimist.

Pakume kvaliteetset ning mugavat Tagia töötooli paljudes erinevates värvitoonides. Küsi julgelt värvi- ning hinnapakkumist ning soeta just oma toa interjööriga sobivaim töötool!

Tagia töötooli istumiskõrgus on reguleeritav vahemikus 46,5-60 cm. Kompaktse tooli laius on 51 cm, sügavus 41 cm. Üldkõrgus on reguleeritav vahemikus 124,5-140 cm. Jalarist on mõõduga 68 cm.

Toolil on istme sügavuse reguleerimine, negatiivne kaldenurk, istme kõrguse reguleerimine, peatugi, seljatoe kalde reguleerimine

Standardkangaste valiku leiab siit.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055