Töötool Still

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Töökeskkond on äärmiselt oluline tagamaks, et ka pärast pikka tööpäeva jaguks energiat pere ja sõpradega kvaliteetaaja veetmiseks. Kontoris on keskne roll töötoolil, mis kas toetab ja optimeerib või takistab ja segab töötegemist. Seetõttu on tähtis, et valiksid töötooli äärmise hoolikusega. Kui väärtustad kvaliteeti, siis töötool Still on suurepärane valik!

Kuna inimesed seostavad visuaalselt ja tunnetuslikult esemeid ja situatsioone, siis kontorisse õige töötooli valimine on ülimalt tähtis ka selleks, et luua töine meeleolu.  Töötool Still disainis on oskuslikult kombineeritud klassikaline siluett ja kaasaegne disain. Selle istmeosa on pehme polsterdusega ning õhuke kõrge seljatugi adapteerub istuga kehakujuga, pakkudes ideaalset toestatust ja äärmiselt mugavat istumisaset. See tool on kahtlemata soliidne valik igas stiilis interjööriga kontorisse!

Kvaliteetne töötool Still kätkeb endas olulisi funktsionaalseid valikuid. Istme all asuv kang võimaldab hõlpsasti reguleerida tooli kõrgust ning istmeosa kiikuvust. Nõnda saad aeg-ajalt tööasendit muuta, et keha ei väsiks ning vaim püsiks ärksana. Toolijalg on varustatud viie rullikuga võimaldades mugavalt muuta selle asukohta. Pikema istuja jaoks saab toolile lisada kõrge peatoe.

Vaata lähemalt töötooli kasutust tutvustavat videot:

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055