Fotod on illustratiivsed.

Dekoratiivpadi Pesä

26,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tekstiilist sisustuselemendid on ühed nutikamad, kui soovid kodu siseilmet veidi uuendada. Dekoratiivpadi Pesä on minimalistlikult stiilne igasuguses sistustuses!

Mõnikord piisab ka vaid väiksema detaili väljavahetamisest ning interjöör mõjub juba värskemana. Tänu must-valgele värvigammale sobib dekoratiivpadi Pesä ka värvilisemasse sisustusse ning selle kompromissitu disain mõjub ruumi elavdavalt ja rahustavalt.

Kalligraaf Marika Koskimäki loodud disainiga padjal on kujustatud linnupesa, mis sümboliseerib ühtaegu hubast kodu kui ka uusi algusi. Paiguta dekoratiivpadi Pesä näiteks diivanile mõne tumedama pleedi kõrvale või kasuta seda hoopis kinnisel rõdul tugitoolidel. Naudi koduselt hubaseid hetki!

Mõõdud: 50 x 50 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055