Fotod on illustratiivsed.

Suveköök Bellac

412,00554,00
288,40387,80

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Ilusa ilmaga kokka ja söö värskes õhus! Suveköögi moodulid Bellac on täiuslik valik terrassile.

Kasuta võrratut võimalust suvel palju õues olla. Sisusta terrassile või lehtlasse hubane suveköök, kus on mõnus nii grillida-kokata kui ka hoidiseid valmistada. Kerge vastupidava raami, kuumataluva kiviplaadi ja lisatasapinnaga laud Bellac on läbimõeldud ja praktiline valik. See nurgamoodul sobib ühendama teisi suveköögi-seeria tooteid või ka omaette kasutamiseks.

Välimööbli seeria Bellac on moodsa minimalistliku joonega. Erinevad mugavateks terrassi- ja õuehetkedeks mõeldud mööbliesemed on funktsionaalselt läbimõeldud, kvaliteetsed ja vastupidavad. Bellac sarja kuuluvad nii kraanikausiga tasapind, nurgamoodul kui laiem tasapind. Sobita neeed omavahel kokku või kasuta eraldiseisvalt.

Pretensioonitu disainiga musta viimistlusega Bellac suveköök on vastupidav ja kergesti puhastatav. Laua raam on valmistatud kergest vastupidavast musta matti tooni alumiiniumist. Kuumakindel kivitasapind ja alumine lisatasapind loovad tegutsemisruumi. Restsein annab võimaluse töövahendite või maitseaineteriiuli riputamiseks. Soovi korral saab suveköögile soetada ka ilmastiku eest kaitsva katte.

Mõõdud:

kraanikausiga tasapind 90 x 60 x 127 cm (laius x sügavus x kõrgus)

nurgamoodul 60 x 60 x 127 cm (laius x sügavus x kõrgus)

laiem tasapind 90 x 60 x 127 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Moodul

Kraanikausiga moodul, Nurgamoodul, Sirge moodul

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055