Fotod on illustratiivsed.

Laud Mix reguleeritava kõrgusega

572,00 486,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Laud, mis kohaldub sinu soovide järgi – see on laud Mix.

Nüüdisajal on paljudes valdkondades töötegemise kultuur muutunud ning kodukontori osakaal üha suurenemas. Tänu sellele on võimalik oluliselt aega säästa, mis muidu kuluks tööle sõitmiseks ja koju tagasitulekuks. Kuigi kodus töötamine võib esmapilgul mugav tunduda, siis tuleks kindlasti üle vaadata ka ergonoomika.

Laud Mix on reguleeritava kõrgusega töölaud, mis mahub ka kõige pisemasse interjööri. Minimalistlike mõõtmete ja välimusega laud on disainitud tugevatele valge viimistlusega metallist jalgadele. See mitmeotstarbeline laud sobib ideaalselt nii arvutiga töötamiseks, kirjutamiseks, lugemiseks kui ka koolitööde tegemiseks. Tänu kompaktsetele mõõtudele saab seda ka ruumis ringi tõsta ja parima koha leida.

Laua kõrgust saab reguleerida tänu gaasiamordile ning see ei nõua juhtmeid, elektrit ega pistikuid. Kõik vajalik õppimiseks või töö tegemiseks mahub kenasti sellele lauale. Tänu reguleeritavale kõrgusele on laud Mix sobilik ka lastele näiteks joonistamiseks. Lisaks võimaldab laud selle taga teha tööd nii seistes või kontoritoolil, aktivtoolil või istumispallil olles. Laua taga püsti seistes vali veelgi mugavamaks olemiseks spetsiaalne seisumatt BW Balance Spot.

Valge laminaadiga laud Mix kõrguse reguleerimisvahemik on 70 – 110 cm.

Lauaplaadi mõõdud: 50 x 70 cm (laius x sügavus)

Antud hind kehtib lauale mõõduga 50x70cm. Valikus on ka laud Mix mõõtudega 60 x 70 cm. Küsi lisainfot!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055