Vähenda infektsioonide levikut antimikroobsest laminaadist laupalaadiga

ISKU on juba 2015. aastal välja töötanud spetsiaalse koolimööbli seeria, mis takistab mikroobide, bakterite ja muude haigustekitajate levikut ja paljunemist. ISKU+ mööbel vähendab infektsioonide levikut kontorites tänu vase ja hõbeda tehnoloogiale, mis loob püsiva pinna, millel mikroobid ellu ei jää.

Nüüd on võimalik kooli ja muu avaliku ruumi hügieeni lihtsate vahenditega suurendada: tulenevalt nõudlusest pakub ISKU+ ka antimikroobsest laminaadist lauaplaati, mille saab hõlpsasti paigaldada olemasoleva lauaplaadi asemele. Lihtsalt vaheta olemasoleva koolilaua plaat antimikroobse laminaadiga lauaplaadi vastu!

Antimikroobse laminaadiga lauaplaat vähendab infektsioonide levikut kuni 80%

Soodne antimikroobne mööbel

Kui kogu kooli mööbli väljavahetamine võib olla liigselt kulukas, siis oleme loonud soodsaima lahenduse:  alates märtsi kuust pakume ka vaid antimikroobsete omadustega lauaplaati. Nii on võimalik kasutada juba olemasoleva laua jalgu ning selle peale paigaldada spetsiaalne antimikroobne lauaplaat. Uue lauaplaadi paigaldamine on lihtne ning võtab aega kõigest mõned minutid. Uus antimikroobne lauaplaat takistab mikroobide ja teiste haigustekitajate levikut.
 
Koolilaua plaat Teamix, suurusega 50 x 70 cm, on kõigest 39€ + km.
 
Kuigi Isku tehased töötavad jätkuvalt täisvõimsusel, et jõuaksime täita kõiki tellimusi,siis saatke oma tellimus juba täna. Isku spetsialistid vastavad meeleldi kõikidele teie küsimustele.
 
Loome koolidesse tervislikuma keskkonna!

Antimikroobse laminaadiga lauaplaadi hind on kõigest 39€ + km.

Näiteks terve klassi uued antimikroobsed lauaplaadid 25 õpilasele on kõigest 975€ + km.

 
* Transpordi soovi korral teie kooli lisandub transpordi hind.
** Isku varustab kõiki kliente juhistega uue lauaplaadi paigaldamiseks. Vajadusel pakume aga omapoolset abi lauaplaadi paigaldamisel ning vana lauaplaadi äraviimisel.
teamix antimikroobne lauaplaat

Kvaliteetne mööbel, pikk kasutusiga, lihtne hooldada

Antimikroobne Isku+ seeria mööbli lahendused tõstavad keskkonna turvalisust ja puhtust, olles seejuures stiilne ja mugav. Tänu Isku laiale toodete ja materjalide valikule, leiab sobiva lahenduse igasse kooli, õppeasutusse ja avalikku ruumi. Tegelikult saab kõiki Isku tooteid saab tellida antimikroobse tööpinnaga: nii lauaplaadid, pehme mööbel kui muud pinnad.  Hooli iseendast ja lähedastest läbi hügieeni suurendamisega nii käsi pestes, mööblit regulaarselt puhastades kui ka antimikroobse mööbli abil!

Telli antimikroobse laminaadiga lauaplaat juba täna ning hoia iseenda ja õpilste tervist ja heaolu!

 

Küsi rohkem infot Isku antimikroobse mööbli spetsialistidel

Riina Erkmaa

Büroo- ja koolimööbli osakonna juhataja
Tel. +372 55 642 853
[email protected]

Egon Hiob

Büroo- ja koolimööbli müügijuht
Tel. +372 53 611 003
[email protected]

Lisainfot uuringute ja uuringutulemuste kohta leiab siin:

Antimikroobse laminaadiga lauaplaadi leiad siit:

Laost otsas
Laost otsas
718,00
Kuumakse al. 24,06
Laost otsas
457,00
Kuumakse al. 16,46
Laost otsas
647,00
Kuumakse al. 21,60
Laost otsas
385,00
Kuumakse al. 15,84
Laost otsas
279,00
Kuumakse al. 11,48
Laost otsas