Fotod on illustratiivsed.

Üldlaud Scan (erinevad mõõdud)

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Töökeskkonna üldine ilme on ülimalt oluline, et tagada töötajate motiveeritus, heatujulisus ja pikaajaline töötahe. Selleks, et hoida töömeeleolu ülev, tasub investeerida kvaliteetsesse ja silmailu pakkuvasse kontorimööblisse. Scan üldlaud on kauni kontori alustala!

Kas otsid sobilikku lauda nii kontoriruumi, puhkeruumi kui ka ootealasse, siis Scan üldlaud on suurepärane valik! Laud sobib väga hästi abi- või nõupidamislauaks, ent ka puhkeruumi söögilauaks.  Scan üldlaud on saadaval mitmes erimõõdus ja kõrguses, seega kombineerides erinevaid Scan üldlaudu lood stiilse ühtse interjööri. Läbimõeldud disainiga keskkonnas on kõigil mõnus ja hea olla.

Scan üldlaud on saadaval nii ümmarguse kui ka kandilise lauaplaadiga. Ümmargune lauaplaat on hea valik ooteruumi, söögialasse kui ka nõupidamisruumi, kandiline lauaplaat on loogiline valik töölauaks. Minimalistliku disainiga Scan üldlauad jätavad eriti efektse mulje avatud plaaniga kontoris.

Scan üldlaua teeb kauniks kvaliteetne plaatjalg, mis lisab kontoriruumidele modernsust. Ümarate plaatjalgade alaplaadi läbimõõt on kas 46 cm või 60 cm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055