Fotod on illustratiivsed.

Laud Solu ristjalaga reguleeritava kõrgusega

718,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kvaliteetne ja funktsionaalne mööbel aitab luua motiveeritud töökeskkonna, kus nii töötajatel kui ka külalistel on meeldiv viibida. Laud Solu on silmailu ja praktilisust pakkuv kontorimööbel nii büroosse, õppeasutustesse kui ka ooteruumidesse ja puhkealadesse.

Laud Solu on ideaalne valik nii tugitooli või diivani kõrvale kui ka ootesaali seisulauaks näiteks ankeetide täitmiseks. Miks mitte paigutada see ka kontori puhkenurka näiteks söögilauaks?! Laud Solu on valikus mitmes eri mõõdus ja kõrguses, seega kombineerides erinevaid Solu laudu lood harmoonilise interjööri. Läbimõeldud disainiga keskkonnas on kõigil hea ja meeldiv viibida.

Mugav ja kompaktne ristjalaga laud Solu on stabiilne ja vastupidav lauake ilmsestamaks kontoriruumi. Tugev metallist lauajalg on viimistletud valgeks ning ümarate nurkadega lamineeritud pinnakattega lauaplaadi värvivalikuid on mitmeid. Nii leidub igasse kontorisse kui avalikku ruumi sobiva laua! Täpsem hind sõltub lauaplaadi värvivalikust, küsi kindlasti lisa!

Ristjalaga reguleeritava kõrgusega laud Solu on valikus kahes kõrgusevahemikus: 46-75 cm või 69-109 cm. Lauaplaadi all paiknev konks on mugav koti riputamiseks.

Lauaplaadi mõõdud on valikus: 58 x 50 cm või 58 x 43 cm.

Laud Solu on valikus ka mittereguleeritava kõrgusega ristjalaga.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055