Fotod on illustratiivsed.

Antimikroobse laminaadiga lauaplaat lam-415 HYG 80 x 160

139,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Antimikroobsete omadustega lauaplaat on valmistatud spetsiaalse hõbeda tehnoloogiaga. Antimikroobne mööbel takistab aktiivselt mikroobide, bakterite, hallituste, seente ja teiste haigustekitajate levikut, paljunemist ja vähendab nendesse haigestumist.

Kuidas antimikroobne materjal baktereid ja viiruseid hävitab? Lauaplaadi materjali integreeritud hõbe lõhustab haigustekitajat mitmel moel: hõbedaioonid kinnituvad ja lõhuvad haigustekitaja rakumembraani, takistavad selle ainevahetust ja kinnituvad DNA-le, mis kõik kokku takistab bakteri ellujäämist ning paljunemist.

Küsi lisa Isku spetsialistidelt ning loe lähemalt antimikroobsest mööblist siit: https://isku.ee/health

Lauaplaat Iam-415 HYG on valgest laminaadist ning näeb välimuse poolest välja nagu tavapärane lauaplaat. Tänu sellele saab antimikroobse laminaadiga lauaplaadi hõlpsasti vahetada olemasoleva töölaua asemele, jättes laua jalad samaks.

Soovi korral aga võib juurde valida elektrilised lauajalad, mis pakuvad veelgi ergonoomilisemat töökeskkonda. Tänu elektriliselt reguleeritavale lauale saab tööasendit muuta lihtsa nupulevajutusega kõrgemaks või madalamaks, just vastavalt personaalsest soovist ja vajadusest. Nii võib laua taga istuda klassikalisel kontoritoolil, sadultoolil või pallil. Istumise asemel võib ka laua taga püsti seistes tööd teha.

Lauaplaadi mõõdud: 80 x 160 cm

Antud hind kehtib vaid lauaplaadile (lauajalad hinna sisse ei kuulu).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055