Fotod on illustratiivsed.

Diivan Sigur

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Sageli kujuneb meie esmane hinnang ettevõttele mõne sekundi jooksul, mil siseneme asutuse ruumidesse. Kas ruum on puhas ning soe? Milliseid värve on interjööris kasutatud? Kas mööblit on ülemäära palju, liiga vähe või täpselt parasjagu? Kas ettevõte on mõelnud klientide mugavusele? Aspekte, mida arvestada, on hirmutavalt palju!

Aga ära pikalt muretse – tuleme sulle appi Siguri tootesarjaga! Disainer Saara Renvall on andnud seeria diivanitele ning tugitoolidele selge ning ning lihtsa joone, mis mõjub kogu interjööris avarust, õhku ning selgust loovalt. Moodsad ning mugavad diivanid lisavad kontorile nii silmailu kui ka kasutamismugavust: diivanil on keskmisest kõrgem seljatugi, mis toetab mõnusalt kogu keha!

Loomulikult on iga kontor oma erilise ning isemoodi näoga. Seepärast pakume ka Sigur diivanite puhul palju isikupärastamise võimalusi. Mugavat diivanit on võimalik tellida nii käetugedega kui ka ilma. Käetugedega variant lisab ruumi konkreetsust ning muudab diivanikomplekti terviklikumaks, ilma käetugedeta diivan pakub seevastu võimalust seada üksteise kõrvale erinevaid värve.

Samuti on võimalik tellida nii kanga- kui ka nahkpolstriga diivanit. Värvivalik on sealjuures lai – edasta julgelt meile oma soov! Diivani metallosade värvivalikus on metalliktoonid: hall, hõbe ning kroom. Diivanijalgu on võimalik valida kahes kõrguses: 440 mm ja 560 mm. Täpsemad diivani Sigur mõõdud leiad kõrvaolevast pildigaleriist!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055