Fotod on illustratiivsed.

Kapp Tendo / liikuv

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tendo ratastel kapp liigub koos kasutajaga!

Kui soovid, et vajalikud paberid, kaustad ja muud töövahendid oleksid tööd tehes käeulatuses, aga muul ajal korrektselt varjul, on liigutatav kapp hea valik! Kapp on ruloouksega suletav ja sinna saab peita lisaks riiulitele ka näiteks sahtli pisemate esemete jaoks. Nägusa kapi pealmisel pinnal on täiendavat ruumi ja süvend kirjutustarvete jaoks.

Kaasaegse skandinaavialiku joonega Tendo sari on loodud klientide erinevatele vajadustele mõeldes. Sarja kuulub rida omavahel sobivaid kappe, riiuleid ja sahtlibokse, mille abil luua moodne puhta ilmega ruum, kus kõigele tarvilikule on oma koht. Tendo sari sobib hästi näiteks kontori, koduse töötoa, laste- või teenindusasutuse sisustamiseks.

Tendo liigutatav kapp ühildub materjalilt ja mõõtudelt teiste Tendo sarja esemetega ning toimib hästi ka koos Matrix laudade ning Link ja Element vaheseintega. Nii on sul kõige mõistlikuma individuaalse lahenduse loomisel rohkelt mänguruumi! Sisusta kas terve ruum korraga või täienda mööblit ajapikku vastavalt vajadustele.

Kasutaja saab ise valida kapi suuruse ja materjali, aga ka lukud ja jalgade stiili. Jalgade valikus on ka sokkel ja jalad, aga kasutusmugavuse huvides soovitame valida rattad. Kappi on võimalik lukustada. Soovi korral saab paigaldada sellised lukud, et Tendo kappide ja töölaudade sahtliboksid avaneksid sama võtmega.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055