Fotod on illustratiivsed.

Sisustuspaneelid Ecolin

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kui oled parasjagu kujundamas avatud kontori tüüpi ruume, siis on kindlasti palju tegureid, millele mõtlema pead: kuidas eraldada tööruume, sättida kliendiala, millised on värvitoonid ning ruumi üldine interjöör. Vähetähtsam pole aga ka see, kuidas luua tervislik ning efektiivne töökeskkond.

Tänapäevaks on juba mitmed uuringud tõestanud, et pidev müra sees viibimine mõjub meie tervisele halvasti. Ja seda müra on meie ümber paratamatult väga palju, nii tööl kui ka kodus! Seepärast on ruumi akustikat parandavatesse lahendustesse investeerimine nutikas ning ettenägelik otsus, mille tulemuseks on terved, rõõmsad ning motiveeritud töötajad!

Ruumi akustiliste omaduste parandamiseks on tänapäeval juba mitmeid erinevaid stiilseid võimalusi. Need helineelavad värvilised paneelid sobivad töökeskkonda ning avalikesse ruumidesse väga hästi, kuna lisavad ruumi üldilmele juurde ka pisut mängulisust ning loovust!

Kuidas täpselt värvilisi paneele paigutada, on sinu teha: neid saab panna nii seinale kui ka lakke, luua ise mustreid ning kujundeid. Meie valikus on ka raamidel helipaneele, mis on dünaamilised ning mida saab liigutada vastavalt vajadusele ruumist ruumi. Ka värvivalik on sinu teha! Võta meie julgelt ühendust ning vastame su soovile!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055