Fotod on illustratiivsed.

Kapp Tendo / rulooustega / erinevad mõõdud

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tendo rulooustega kapp pakub praktilisi kombineerimisvõimalusi!

Stiilne rulooustega Tendo kapp võimaldab koos teiste sama sarja toodetega luua kaasaegne terviksisustus kontori, koduse töötoa, laste- või teenindusasutuse jaoks. Kasuta rulooustega kappi lahtisena tööajal ja sulge see pilkude eest, kui tegemised on valmis. Tendo rulooustega kapi saab tellida erinevate mõõtude ja riiulite asetusega, uksed võivad avaneda kas üles või küljele.

Kaasaegse skandinaavialiku joonega Tendo sari on loodud klientide erinevatele vajadustele mõeldes. Sarja kuulub rida omavahel sobivaid kappe ja riiuleid, mille abil luua puhta ilmega ruum, kus kõigele tarvilikule on oma koht. Riiulitele on võimalik paigaldada ruloo-, klaas- või tavalisi uksi ning osadele mudelitele ka lükanduksi.

Tendo rulooustega kapp ühildub materjalilt ja mõõtudelt teiste Tendo sarja esemetega ning toimib hästi ka koos Matrix laudade ning Link ja Element vaheseintega. Nii on sul kõige mõistlikuma individuaalse lahenduse loomisel rohkelt mänguruumi! Sisusta kas terve ruum korraga või täienda mööblit ajapikku vastavalt vajadustele.

Kasutaja saab ise valida kapi tüübi, suuruse ja materjali, aga ka lukud ja jalgade stiili. Jalgade valikus on rattad, sokkel ja jalad. Kappe on võimalik lukustada. Soovi korral saab paigaldada sellised lukud, et Tendo kappide ja töölaudade sahtliboksid avaneksid sama võtmega.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055