Fotod on illustratiivsed.

Diivanilaud Scan

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Töökeskkonna üldine ilme on ülimalt oluline, et tagada töötajate motiveeritus, heatujulisus ja pikaajaline töötahe. Selleks, et hoida töömeeleolu ülev, tasub investeerida kvaliteetsesse ja silmailu pakkuvasse kontorimööblisse. Scan diivanilaud on kauni kontori ooteruumi alustala!

Kas otsid sobilikku lauda kontori puhkeruumi kui ka ootealasse, siis Scan diivanilaud on suurepärane valik! Laud sobib väga hästi abi- või nõupidamislauaks, ent ka puhkeruumi söögilauaks.  Scan diivanilaud on saadaval mitmes erimõõdus ja kõrguses, seega kombineerides erinevaid Scan laudu lood stiilse ühtse interjööri. Läbimõeldud disainiga keskkonnas on kõigil mõnus ja hea olla.

Minimalistliku disainiga Scan diivanilaud on imeilus ja efektne aksessuaar, mis ilmestab ruumi maitsekuse ja stiilipuhtusega.  Scan diivanilaud on saadaval nii ümmarguse kui ka kandilise lauaplaadiga. Ümmargune lauaplaat on hea valik ooteruumi, söögialasse kui ka nõupidamisruumi. Kandiline laud jätab võrreldes ümmarguse lauaplaadiga veidi klassikalisema ilme.

Scan diivanilaua teeb kauniks kvaliteetne plaatjalg, mis lisab kontoriruumidele modernsust, ümarate plaatjalgade alaplaadi läbimõõt on kas 46 cm või 60 cm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055