Fotod on illustratiivsed.

Monitorihoidik Mona

Hinnad alates

137,00 109,60

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tänapäeval on kontori enim väärtustatud omadus selle sisustuse ergonoomilisus. Kuivõrd kontoris veedetakse pikki tunde, on äärmiselt oluline, et kontorisisustus toetaks efektiivset töötegemist ja  tervislikku kehaasendit. Arvutiga töötades peaks ekraan paiknema mugavalt silmadekõrgusel otse või veidi allapoole diagonaalis vaadates. Hõlbus viis, kuidas tagada monitori õige paiknevus on kontori täiustamine monitorihoidikuga Mona.

Unusta pinges kael ja õlavööde! Monitorihoidik Mona pakub lõputut vabadust monitori asendi muutmiseks, mistõttu saad seada monitori just enda jaoks mugavale kõrgusele. Teadupärast väsib ka tugevaim keha tundidepikkusest staatilises asendis istumisest. Et hoida meel reipana, tuleks aeg-ajalt istumisasendit veidi muuta. Monitorihoidik annab võimaluse monitoril sinu keha asendimuutusega kaasas käia.

Tegu on tõeliselt funktsionaalse abivahendiga, mis on kergelt paigaldatav ning lihtsasti reguleeritav. Hoidik kinnitub monitori tagaseinale kiirkinnitusplaadiga. Monitorihoidikut kasutades saad keerata monitori 90 kraadi ning kallutada vastavalt vajadusele. Selle kandevõime on 2-10 kg. Monitorikinnituse mõõdud on VESA 75×75 mm ja VESA 100×100 mm.

Mona monitorihoidiku värv on valge.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055