Fotod on illustratiivsed.

Tugitool Metro / erinevad mõõdud

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Otsid kontorisse või avalikku ruumi sobilikke toole? Miskit, mis oleks vastupidav ja ilusa disainiga? Too ruumidesse vaheldust ja vali lihtsalt tooli asemel tugitool. Saagem tuttavaks – kompaktne, ent stiilne ja äärmiselt mugav tugitool Metro.

Disainer Kurt Hvistjö loodud Metro tugitool on klassika aastast 1964. Tugitooli võlu seisneb selle retrohõngulises siluetis. Sõltuvalt kattekanga värvivalikust mõjub tugitool Metro kas ülimalt kaasaegsena või hubase ja nostalgilisena. See näeb imehea välja nii iseseisva disainielemendina kui ka suure nõupidamisruumi laua ümber.

Tugitoolist Metro on saadaval kolm mudelit. Ümmarguse plaatjalaga mudel passib hästi ooteruumidesse ja lounge aladesse. Rullikutega varustatud ristjalaga mudel on stiilne täiustus kodukontorisse. Klassikaliste metalljalgadega mudel on mugav lahendus nõudpidamis- ja puhkeruumidesse. Plaat- ja ristjalaga mudelil on gaasivedru, mis võimaldab tugitooli kõrgust reguleerida istmealusest kangist.

Kattematerjaliks saad valida kas naha või kanga. Jalgade värviks on grafit, silver või kroom. Plaatjalaga tugitooli mõõdud on 65x60x74-87 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Ristjalaga tugitooli mõõdud on 84x71x77-86 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Nelja jalaga tugitooli mõõdud on 65x60x80 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055