Fotod on illustratiivsed.

Diivan Alias

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Diivan Alias on suurepärane valik, kui otsid kvaliteetset ning taskukohast lahendust avalikesse ruumidesse! Teenindusasutuste ja ettevõtete interjöörilt oodatakse ennekõike lihtsust, funktsionaalsust, praktilisust ning rahulikku disaini. On ju igaühe maitse erinev – neutraalne sisekujundus on sel juhul kindla peale minek!

Soome disainer Raimo Räsänen on diivanile Alias andnud pisiasjadeni ulatuva viimistluse. Tooli puitkarkass on valmistatud vastupidavast materjalist ning töödeldud väga kvaliteetse peene joone saavutamiseni. Tooli katab tugev kangas, mis on ka väga kergesti puhastatav.

Oma lihtsa, ent vastupidava karakteri poolest sobib diivan Alias ideaalselt näiteks teenindus- ja hoolekandeasutustesse. Naturaalsest puidust meisterdatud puitdetailid loovad rahulikku harmooniat kogu ümbritsevasse ruumi ning jätavad asutusest hea esmamulje.

Diivani Alias karkass on valmistatud kvaliteetsest kasepuidust. Diivani iste ja seljatugi on kaetud kangaga, mida on väga kerge puhastada. Kõik Alias-seeria toodete istmed on saadaval ka eemaldatava ja vahetatava istmekattega. Lihtsa ning kvaliteetse diivani Alias laiuseks on 136 cm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055